Eftal Şükrü Diner

Merhaba! Bu Benim İlk Yazım

Merhaba, bu benim ilk yazım. 2009 yılından beri açık olan internet sayfamı bloga dönüştürdüm. 2009 yılında blog olarak yayına aldığım alan adımı(domain) birçok farklı projede kullandım. Bu projeler sırasıyla blog, forum sitesi, indirme sitesi vb. internet sayfalarına ev sahipliği yaptı. Bu süreçte sırasıyla internet sayfalarımı başka alan adları üzerinden yayın hayatına devam ettirdim.

Sosyal medya gibi platformlarda insanlar kendilerini bir nebze ifade edebiliyorlar ya da ifade ettiği gönderilerin silinmesi, hesabının kapatılması veya çok arkalarda kalması sebebiyle tekrar olarak erişmekte sorun yaşıyorlar. Tam da bu noktada kalıcı ve aradığını rahatlıkla bulabileceğin kişisel web sayfaları devreye giriyor. Kendinizi dünyaya ifade ettiğiniz, düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaştığınız bir yer halini alıyor.

Ben internet sayfamda araştırmalarımı, duygularımı, düşüncelerimi, izlediklerimi, okuduklarımı, gezdiklerimi, tattığım lezzetleri, fotoğraflarımı, dinlediğim müzikleri ve birçok ilgi alanımı yazacağım. Umarım keyif alırsınız.

1 Yorum

Yorum Yaz